Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Готель «Слов’янський» продали з четвертої спроби за 28,8 мільйонів гривень


Готель «Слов’янський» продали з четвертої спроби за 28,8 мільйонів гривень

15 вересня на аукціоні «Prozorro» готель «Слов’янський», що у Новгороді-Сіверському продали за 28,8 мільйонів гривень.Єдиний учасник торгів – Роман Кійовський. Згідно з даними Youcontrol, він володіє фірмою «ВОРЛД СТАР (Н.С)». Вона створена місяць тому у Новгороді-Сіверському.Попередні 3 аукціони з ціною спочатку у 57,7 мільйонів гривень, а потім 28,8 мільйонів гривень та знову 57,7 мільйонів гривень не відбулися через відсутність учасників.


Нагадаємо, чотиризірковий готель Слов’янський збудували у 2004 році за державні гроші – витратили тоді 108 мільйонів гривень. За тодішнім курсом, це 20 мільйонів доларів.

Розташований в історичній частині Новгорода-Сіверського. Всередині - оздоблення з мармуру. З вікон відкривається вид на заплаву Десни та Спасо-Преображенський монастир.

Площа готелю - 5 тисяч метрів квадратних. Він має 30 номерів - від бюджетного класу «стандарт» до президентських апартаментів.

Як відомо, міський голова Новгорода-Сіверського просив передати готель «Слов’янський» у власність міста.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: готель «Слов’янський», продано, аукціон, Роман Кійовський

Добавить в:


ЦентрКомплект