Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » День міста, День огірка, Покровський ярмарок – у Ніжині скасували загальноміські заходи


День міста, День огірка, Покровський ярмарок – у Ніжині скасували загальноміські заходи

У місті Ніжин скасували святкування дня міста й фестивалю Ніжинського огірка. Зупинили й підготовку до традиційного Покровського ярмарку. Про це Суспільному сказав заступник міського голови Ніжина Ігор Алєксєєнко.«У зв’язку із обмеженнями ми скасували всі загальноміські заходи, адже з понеділка Ніжин потрапляє до «червоної» карантинної зони. Тож ми в цьому році скасовуємо і День огірка, і День визволення міста», - розказав у коментарі Суспільному заступник міського голови Ніжина Ігор Алєксєєнко.

З його слів, до Дня огірка готуватись і не починали, зважаючи на рівень захворювання на коронавірус. А от підготовка до Дня міста, яке мало би бути 15 вересня, була вже на фінальному етапі – був готовий святковий концерт, йшли репетиції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З концертом та масовим гулянням чи не святкувати: у Чернігові голосують як відзначити День міста

Більш того, як сказав Ігор Алєксєєнко, скасували й підготовку до Покровського ярмарку, який щороку проводили напередодні 14 жовтня.

«Люди, зважаючи на ситуацію, занепокоєні й підтримують наше рішення. Скарг нема, ні усних, ні письмових», - говорить Алєксєєнко.

Нагадаємо, Ніжин та Носівський район з 14 вересня потрапляють до «червоної» карантинної зони. В цій же зоні знаходиться Бобровиця - з 7 вересня.

Ніжинський район залишається в "помаранчевій", туди ж потрапили Борзнянський та Куликівський райони.

У «жовтій» додалися - Чернігівський та Прилуцький райони. Залишилися міста Чернігів та Прилуки, Варвинський, Городнянський, Ічнянський, Козелецький, Сновський, Срібнянський, Талалаївський.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Ніжин, День міста, Ігор Алєксєєнко

Добавить в:


ЦентрКомплект