Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » На Корюківщині у Козилівці картоплю можна придбати по 5 гривень за кіло


На Корюківщині у Козилівці картоплю можна придбати по 5 гривень за кіло

Сезон вибирання картоплі нині у розпалі. На базарі у Корюківці крохмалисту пропонують зазвичай по 8–10 гривень за кіло. Проте у селі можна купити значно дешевше.На Корюківщині Козилівка по праву вважається картопляним селом. У ньому проживає багато молодих сімей з дітьми, а роботи немає. Тому місцеві люди в останні 2–3 роки почали більш серйозно займатися вирощуванням цього овочу на продаж.

Виконувачка обов’язків старости Тетяна Терещенко розповіла, що в їхньому населеному пункті через двір люди засаджують картоплею по 5–8 гектарів. У селі не менше 70 одиниць техніки. Торік, коли ціна на картоплю була 10–12 грн за кг, декотрі придбали трактори, комбайни.

Цього року врожай трохи гірший, ніж торік, але все одно непоганий. Проте ціна не задовольняє: по 5 грн закуповують підприємці на фурах, що заїжджають у село. Та по закінченні збору врожаю вона може змінитися.

А зараз саме всі масово вибирають із землі врожай. Сотку картопляного лану викопати трактором коштує 35 гривень. Сорти різні вирощують козилівці на своїх піщаних землях. Ще на місяць роботи — точно.

Ірина Гайова, Сусіди.City

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Корюківка, картопля

Добавить в:


ЦентрКомплект