Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » У Корюківці двоє дітей захворіли на коронавірус


У Корюківці двоє дітей захворіли на коронавірус

У суботу, 5 вересня, коронавірус підтвердили в двох дітей у Корюківці. Один хлопчик прибув з Чернігова, другий – учень міської школи.Завідувачка Корюківського міськрайвідділу ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» Ольга Кузюра повідомила, що обом дітям провели ПЛР-тестування. Позитивні результати надішли у суботу, 5 вересня.

Один з хлопчиків два тижні тому приїхав з Чернігова на гостини до бабусі. ПЛР-тест дитині зробили як контактній, оскільки згодом у колі її спілкування у Чернігові виявили випадок захворювання на коронавірус.

Хлопчик, який 1 вересня мав би піти до першого класу в Чернігові, наразі перебуває на ізоляції в Корюківці. Аналізи для ПЛР-тестів узяли й у його братика та бабусі. Бабусин результат вже надійшов – негативний. Результатів тестування брата станом на 7 вересня ще чекають.

Другий хворий, 14-річний корюківський школяр, на самоізоляції перебуває як контактна особа ще з 18 серпня, бо захворіли декілька його родичів. Нині занедужав і він.

У лікарні кажуть, що основні симптоми, які спостерігалися у нього, – втрата нюху і смаку. У школу хлопець ще не ходив, з однокласниками й друзями не спілкувався, відколи й самоізольований, і не полишав межі квартири.

Ольга Кузюра стверджує, що обидві сім'ї, де захворіли діти, суворо дотримуються вимог самоізоляції.

Наталія Рубей, Сусіди.City

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Корюківка, коронавірус, діти

Добавить в:


ЦентрКомплект