Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко підписав розпорядження про видачу ліцензії Носівській школі №5


Голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко підписав розпорядження про видачу ліцензії Носівській школі №5

ЦІКАВО У розпорядженні йдеться про видачу ліцензії на провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти Носівському закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №5 Носівської міської ради Чернігівської області.
 


- Завдяки ефективним рішенням та спільній злагодженій роботі вдалося завершити будівельні роботи та забезпечити обладнанням, ввести в експлуатацію заклад і передати його на баланс Носівській міській раді у максимально короткі терміни. 1 вересня на подвір'ї нової сучасної школи задзвонить перший дзвоник, - зазначив голова Чернігівської ОДА.
 
Носівська школа №5 - це перша новозбудована школа в області з 2012 року. Її будівництво тривало з 1989 року і лише включення до списку пріоритетних об’єктів «Великого будівництва» дозволило зробити суттєвий ривок до завершення проєкту.
Школа стане опорним закладом громади, її відкриття розвантажить дві інші міські школи №1 та №4. Тут можуть навчатися до 500 учнів. Станом на 20 серпня подано 358 заяв на зарахування дітей. Для Носівської ОТГ - це  один із найсучасніших закладів.
 
- Впевнений, що відкриття нової школи стане по-справжньому історичною подією і великим святом для мешканців усієї громади, - сказав Андрій Прокопенко.
 
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Носівка, школа, Прокопенко

Добавить в:


ЦентрКомплект