Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Цьогоріч відкриття сезону полювання на пернату дичину знову не обійшлося без прикростей!

Цьогоріч відкриття сезону полювання на пернату дичину знову не обійшлося без прикростей!

8 серпня поточного року в мисливських угіддях Чернігівської області стартував сезон полювання на пернату дичину. У зв’язку з цим фахівці Державної екологічної інспекції у Чернігівській області спільно з представниками Головного управління національної поліції в Чернігівській області, користувачами мисливських угідь та громадськими інспекторами з охорони навколишнього природного середовища, майже по всій території області провели заходи державного нагляду (контролю) за дотриманням вимог природоохоронного законодавства.І, якщо більшість любителів полювання віднеслись до даної події відповідально, то, на жаль, знайшлись і ті, які відзначились зухвалістю і кровавою ненаситністю.

Так, 9 серпня в ході перевірки стану охорони та використання тваринного світу та біоресурсів на території Чернігівського району, інспектори та представники мисливсько-рибальського підприємства ЧОО УТМР отримали оперативну інформацію від селян про черговий зухвалий браконьєрський випадок у межах мисливського господарства МРП ЧОО УТМР. Негайно прибувши на місце події посадовці виявили наступне.

Поблизу с. Горбове Куликівського району (в обході №2, у мисливських угіддях користувача), знаходився застрелений невідомими особами молодий самець Лося європейського (вид, занесений до Червоної книги України).

На місце події терміново була викликана слідчо-оперативна група поліції. Під час огляду тіла тварини правоохоронці встановили, що тварину вбили з гладкоствольної мисливської зброї. Наразі тривають слідчі дії.

ДЕІ у Чернігівській області

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: полювання, мисливські угіддя, Горбоке, Куликівський район, Лось європейський, браконьєри

Добавить в: