Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » «І говорити не хочеться, ще мені на дорозі щось підкладуть»


«І говорити не хочеться, ще мені на дорозі щось підкладуть»

Андрій Желєзний з села Івангород Ічнянського району тепер пильно обдивляється свою робочу машину «MAN». Працює у ТОВ «Плиски Агро».

— І говорити не хочеться, ще мені на дорозі щось підкладуть, — зітхає. На автомобіль Желєзного хтось підклав вибухівку. Андрій чудом вижив. Зрозуміло, переживає, адже і його син працює на цій же фірмі.29 липня близько сьомої ранку між кабіною і кріпленням напівпричіпа він знайшов чорний пакет з двома пляшками невідомої речовини. Вони були під’єднані до мікросхеми з циферблатом. Все це відбувалося у Борзні. Чоловік якраз повернувся з рейсу, ночував у машині. Якби вибухівка спрацювала...

Як повідомляє «Плиски Агро», керівництву підприємства неодноразово дзвонили невідомі з натяками, що цьогоріч господарство залишиться без врожаю.

19 липня в обід у Бортнянському районі було три підпали полів з незібраним урожаєм (різних власників). У тому числі і ділянка, що неподалік зернокомплексу ТОВ «Плиски Агро». Також у полі знаходиться газова станція високого тиску, що забезпечує блакитним паливом усю Борзну. На щастя, до споруд вогонь не дійшов.

Були повідомлення до поліції. Однак паліїв і замовників не знайшли. По вибухівці правоохоронці відкрили кримінальне провадження за частиною 2 статті 194 (умисне пошкодження або знищення майна).

Після випадку з Желєзним працівників товариства повідомили, аби були пильні та обережні. Розбірки — це тільки початок війни за землю.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №32 (1786), 6 серпня 2020 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Андрій Желєзний, поле, підпал, врожай, ТОВ «Плиски Агро», «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в:


ЦентрКомплект