Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Атрошенко назвав причину пожежі складу біля будівлі колишньої музичної фабрики у Чернігові


Атрошенко назвав причину пожежі складу біля будівлі колишньої музичної фабрики у Чернігові

У Чернігові розбирають завали біля будівлі колишньої музичної фабрики, яка горіла вчора. У середині будівлі досі тліє попіл. На ранковій нараді міський голова Владислав Атрошенко дав доручення примусити власника демонтувати будівлю. Він озвучив і вірогідну причину займання.«Вірогідна причина пожежі – це різка металу. На другому поверсі знайдені всі прилади зварювальні, якими різали цей метал. Я думаю, що це на 99 відсотків – це є причина», - сказав Владислав Атрошенко.

Пожежу гасили 8 годин. За словами речника управління ДСНС в області Євгенія Дубини, локалізували пожежу о 13:30, а ліквідували о 18:00.


З будівлі рятувальники евакуювали 21 кисневий балон та 1 газовий.

Збитки, яких зазнали працівники управління ДСНС в області, повинен компенсувати власник, сказав міський голова. А це, зокрема, пожежні рукави та інше обладнання, яке опинилося під завалами.

Нагадаємо, учора, 3 серпня, в Чернігові горіли приміщення колишньої фабрики музичних інструментів. Загальна площа, охоплена вогнем, склала більше 2,5 тисяч квадратних метрів. Загиблих і травмованих внаслідок пожежі немає.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: пожежа, Владислав Атрошенко, нарада, музична фабрика

Добавить в:


ЦентрКомплект