Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » У МОЗ розповіли, які регіони опинились у "червоній" та "помаранчевій" зонах


У МОЗ розповіли, які регіони опинились у "червоній" та "помаранчевій" зонах

В Україні визначили вісім регіонів, в яких будуть встановлені "червоні" та "помаранчеві" зони, які перевищили базові нормативи МОЗ."Кожної п'ятниці ми будемо проводити планову комісію, де будемо аналізувати актуальні показники, які в нас є, та визначати перелік регіонів, які увійшли до тієї чи іншої зони. І цей перехід починатиметься з понеділка і триватиме тиждень, щоб ми могли проаналізувати, тобто буде два дні для того, щоб регіон підготувався", — повідомив очільник Міністерства Максим Степанов під час брифінгу 31 липня.

Він наголосив, що на відповідні зони поділять: Вінницьку, Волинську, Тернопільську, Житомирську, Львівську, Закарпатську, Івано-франківську та Чернівецьку області.

З понеділка, 3 серпня, у "червону" зону потраплять: місто Луцьк, Тернопіль і в Чернівецькій області - Кіцманський район.

"Помаранчевий" рівень епідеміологічної небезпеки поширення COVID-19 встановлять: у Волинські області - Луцький та Любешівський райони; Івано-Франківській області - місто Івано-Франківськ та Тисменицький район; у Львівській області - Львів, Миколаївський район, Перемишлянський район, Пустомитівський район; у Тернопільській області - місто Бережани та Бучацький район.


Які регіони опинились у червоній зоні

Що відомо
  • Уряд ухвалив постанову, яка передбачає встановлення карантину з 1 по 31 серпня, проте умови обмеження визначатимуться тим, у якій із чотирьох зон — "зеленій", "жовтій", "помаранчевій" чи "червоній" — перебуває той чи інший регіон.
  • Головний санітарний лікар Віктор Ляшко пояснив різницю між зеленою, жовтою і помаранчевими зонами поширення COVID-19.
  • У МОЗ кажуть, що між "червоними" і "зеленими" областями обмежать рух та встановлять пости.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: нормативи, зони, МОЗ, коронавірус

Добавить в:


ЦентрКомплект