Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » У Мені новий випадок інфікування коронавірусом. Серед контактних осіб – медики


У Мені новий випадок інфікування коронавірусом. Серед контактних осіб – медики

Молода менянка 28 липня прийшла до Центру сімейної медицини, щоб оформити декларацію з сімейним лікарем. Уже під час прийому виявилося, що вона контактувала з людиною, у якої виявлена коронавірусна інфекція. Аналізи дівчини відправили на дослідження, тест виявився позитивним.За інформацією директорки Менського центру первинної медико-санітарної допомоги Наталії Корнієнко, яку вона повідомила на нараді у Менській міській раді, пацієнтка прийшла на прийом зі своєю мамою. Після оформлення декларації мати дівчини звернулася до лікаря за порадою, що їм робити, бо дівчина напередодні в Києві контактувала з особою, у якої наступного дня виявили коронавірус. А вирішили спитати через те, що донька почувалася зле.

Дівчині 29 липня зробили забір біоматеріалу для аналізу, а ввечері отримали позитивний результат. Наразі виявлені чотири контактні особи: батьки дівчини, лікар та медсестра. Всі вони знаходяться на самоізоляції. Аналіз у контактних осіб зроблять на 14 день. Відомо, що дівчина з Києва їхала маршруткою, тому коло контактуючих більше. Але практично не реально встановити, хто й куди їхав у тій маршрутці.


Стан інфікованої дівчини, за медичними термінами, відносно задовільний. Проведена повна дезінфекція всіх кабінетів, де перебувала пацієнтка.

Наталія Корнієнко звертається до всіх, хто збирається на прийом до лікаря, заздалегідь повідомляти про свій стан, контакти, які були напередодні.

– Я звертаюся до пацієнтів бути порядними у цьому відношенні. Зрозумійте, якби пацієнтка повідомила про свій стан з самого початку, то лікарі б застосували посилені засоби захисту, не наражали б себе та інших на небезпеку.

Сусіди.City

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: коронавірус, Мена, Наталія Корнієнко

Добавить в:


ЦентрКомплект