Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Стало відомо, скільки буде коштувати вакцина від COVID-19, – The Financial Times


Стало відомо, скільки буде коштувати вакцина від COVID-19, – The Financial Times

Ціна коливатиметься приблизно від 3 до 30 доларів за дозуНизка фармацевтичних компаній, які розроблять вакцину від коронавірусної хвороби COVID-19 назвали приблизну ціну за препарат. Про це повідомляє The Financial Times з посиланням на інформовані джерела.

Так, наприклад, біотехнологічна компанія із США Moderna заявила про намір продавати курс щеплень від COVID-19 за 50-60 доларів. Це становить приблизно 25-30 доларів за одну дозу. Однак, за словами експертів, така ціна передбачається для Сполучених Штатів Америки та інших країн з високим рівнем доходу населення.


Тоді як інші компанії, які займаються розробкою вакцин, планують продавати препарат на нижчою ціною. Зокрема, американська компанія Pfizer та німецька BioNTtech мають намір встановити ціну в розмірі 19,5 доларів за дозу. Ще дешевше свою вакцину оцінила британо-шведська AstraZeneca – 3-4 долари.

Нагадаємо, нещодавно у Всесвітній організації охорони здоров'я повідомили, що вакцина широкого застосування від коронавірусу може стати доступною у середині 2021 року.

Однак, за словами головного державного санітарного лікаря Віктора Ляшко, вакцини, яку Україна може отримати навесні, вистачить для 20 відсотків населення.

Джерело: Zik.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: вакцина, COVID-19

Добавить в:


ЦентрКомплект