Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Чернігівська «Десна» зіграла внічию і посіла четверте місце в УПЛ

Чернігівська «Десна» зіграла внічию і посіла четверте місце в УПЛ

Чернігівська «Десна» на виїзді зіграла внічию з луганською "Зорею". Матч у Запоріжжі закінчився з рахунком 1:1.

У першому таймі відзначилися гості. Рахунок у матчі на 20 хвилині відкрив Пилип Будківський з «Десни». У другому таймі на 53 хвилині Дмитро Хомченковський зрівняв рахунок.

Гра відзначилася сімома жовтими картками. 2 отримали гравці «Зорі», п’ять - у чернігівських.

Команда Олександа Рябоконя завершила чемпіонат на 4 місці з 56 очками. Вона вперше в історії гратиме в кваліфікації Ліги Європи.

Для прямого виходу в групу Ліги Європи в останньому турі команда з Чернігова мала перемогти на виїзді «Зорю».

Луганці отримали бронзу з 58 очками.

Київське "Динамо" програло Колосу з Ковалівки з рахунком 0:2 та завершило турнір на 2 місці з 59 очками.

Перемогу в чемпіонаті отримав донецький "Шахтар".

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.