Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Більшість дітей в Україні 1 вересня підуть до школи, - в.о. Міністра освіти Шкарлет


Більшість дітей в Україні 1 вересня підуть до школи, - в.о. Міністра освіти Шкарлет

Більшість дітей в Україні 1 вересня підуть до школи. Про це сьогодні, 17 липня, під час робочої поїздки до Чернігова сказав в.о. Міністра освіти Сергій Шкарлет.За його словами, щоб контролювати ситуацію із захворюваністю на Covid-19, області поділять на 4 зони (зелена, жовта, помаранчева, червона).

В зеленій, жовтій та помаранчевій зонах буде дозволена змішана форма навчання. Якщо певні показники будуть свідчити про високу захворюваність на Covid-19, то населений пункт закрить на карантин.

«Дуже різна захворюваність по території України, тому не має сенсу припиняти освітній процес на території всієї держави», - сказав Cергій Шкарлет.


Карантин триватиме 14 днів, за цей час, якщо дані моніторингу покажуть позитивну динаміку, то населений пункт, відкриють. Дистанційне навчання – на думку Шкарлета носить допоміжний характер, але платформи не закриватимуть. Маски вдягати треба буде лише, якщо вчитель чи майстер близько підійде до учня.

Втім, деякі карантинні норми у школах все ж таки запровадять. Зокрема, розведуть потоки, для цього відкриють запасні виходи, не дозволятимуть масові заходи, відстань між партами повинна бути в 1,2 метри. Не виключають можливості введення або збільшення кількості змін, не проводитимуть навчання у зведених класах та екскурсії. Введуть уроки на свіжому повітрі.

За словами Cергія Шкарлета, буде дозволено відвідування занять групами до 20 осіб.

Остаточний перелік протиепідемічних заходів та методичні рекомендації організації освітнього процесу в умовах адаптивного карантину надішлють у школи на наступному тижні, щойно Кабмін підпише відповідну постанову.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: навчання, 1 вересня, освіта, карантин, коронавірус

Добавить в:


ЦентрКомплект