Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Дівчині-сироті з Корюківщині держава виділила кошти на квартиру


Дівчині-сироті з Корюківщині держава виділила кошти на квартиру

Мешканка Охрамієвичів Любов Нурмухамедова, як дитина-сирота, отримала від держави кошти і придбала у Чернігові однокімнатну квартиру.

Дівчина успішно закінчила Чернігівський педагогічний університет імені Тараса Шевченка. Отримала спеціальність вчителя початкових класів. А народилася Люба в Охрамієвичах, у багатодітній сім’ї, де виховувалося шестеро братів і сестер.


Любов Нурмухамедова.Фото з ФБ-сторінки Любові Нурмухамедової

Фахівець із соціальної роботи при Охрамієвицькій сільській раді Наталія Лупас розповіла, що у їхній сім'ї рано померла мати. А батько – дивак, кинувши малих дітей та забравши усі дитячі гроші, пішим ходом подався через Росію у Казахстан, на свою малу батьківщину. Коли повернувся – сини й дочки не прийняли зрадника.

Діти збирали гриби і за них самі купили добротну хату в селі

Цій родині постійно допомагала держава. Ситуацію в ній постійно контролювала служба у справах дітей Корюківської райдержадміністрації. Працівники служби кажуть, що старші діти вправно куховарили, ремонтували хату, доглядали за городом. Забезпечували себе картоплею, іншими овочами.

Володимир і Сергій отримали середню технічну і вищу освіти. Здобули професії Галина Ірина і Наталія. А тепер і Любов має власне житло в обласному центрі. Наталія Лупас каже, що всі Нурмухамедові знайшли своє гідне місце у житті.

Віктор Божок, Сусіди.City

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Любов Нурмухамедова, сирота, Корюківщина, квартира

Добавить в:


ЦентрКомплект