Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Чернігівці купують у Романівській Буді на Корюківщині дачі


Чернігівці купують у Романівській Буді на Корюківщині дачі

Мешканців Чернігова не лякає відстань. Навіть за понад сотню кілометрів від обласного центру купують собі дачі. Головне, щоб місце для відпочинку було гарним і затишним.


Водойма в Буді Романівській на Корюківщині. Фото: Віталій Остапенко

У мале село Романівська Буда Охрамієвицької сільської ради, що за кілька десятків кілометрів від Корюківки, влітку часто їдуть відпочивати люди. Тут є два величезних ставки у десятки гектарів. А дехто навіть придивився собі дачний будиночок.

Цього року до села на відпочинок приїздили кілька родин із Чернігова. Вони засмагали, ловили рибу, прогулювалися берегами. Охочі ходили до лісу по гриби та ягоди. Місцеві кажуть, що гостям сподобалися їхня місцевість, багата природа, контакти з лісом і чарівними водоймами.

Мешканцям Чернігова дуже подобається природа Романівської Буди, доброзичливі люди малого села.

Дехто ходив вулицями села і придивлявся до нежилих будинків. Начебто є родини, які найближчим часом планують придбати у селі житло під дачу.

Першою купила хату в колишньої жительки села Марії Новик чернігівка Людмила Бандура. За лічені тижні родина Бандур впорядкувала двір. Ремонтує житло та одночасно облаштовує його всередині.

Є де скупатися та відпочити, і все це поруч з придбаним будиночком.

Жителі села розраховують, що знайдуться ще охочі їздити відпочивати до них. Можливо, купуватимуть будинки під дачі. І населений пункт оживатиме, не зникне з мапи Чернігівщини.

Віктор Божок, Сусіди.City

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Корюківщина, дачі

Добавить в:


ЦентрКомплект