Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Поліція склала протоколи на організаторів свята Купала в Чернігові


Поліція склала протоколи на організаторів свята Купала в Чернігові

На організаторів купальських гулянь у Чернігові поліція Чернігова склала два адміністративні протоколи за недотримання вимог карантину. Про це Суспільному повідомила речниця поліції області Юлія Ковтун.

З її слів, організатори допустили скупчення людей, не було тимчасового маркування для дотримання безпечної дистанції, люди не дотримувались маскового режиму.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Горсаду відзначили перший день свята Івана КупалаНагадаємо, купальські гуляння вихідними організовувала політична партія «Рідний дім», лідером якої є міський голова Чернігова Владислав Атрошенко.

Його заступник, Олександр Ломако, сказав Суспільному: поліція діє на замовлення.

«Є вказівка, яку отримала поліція – політично тиснути на опонентів по замовленню. От вони цим і займаються. Вони кажуть: «Нас попросили з Києва на когось скласти протокол. Будь ласка, дайте, на кого скласти протокол».

Зі слів Ломаки, на підписантів договору про оренду території парку культури й відпочинку протоколи не складали. Він каже, що порушення карантину є в громадських місцях, у громадському транспорті. З його слів, якщо поліція шукає ці порушення на політичних заходах – вона займається цим по вказівці свого керівництва і «з метою політичного тиску».

«Вони цілий день бігали за Шевчуком вчора. За Олександром Шевчуком (начальником управління культури та туризму Чернігівської міськради, - ред.). Це він мені переказував. І кажуть: ми на вас хочемо скласти протокол». А він каже: «Я не організатор заходу, чому ви на мене будете складати?» - «Нам сказали хоч на когось скласти. Давайте ми на вас складемо і не будемо більше вас чіпати». Він сказав «Я не згоден». Але вони сьогодні (7 липня, - ред.) зранку впіймали його за руку в міській раді і, мабуть, на нього склали один із протоколів, про який ви кажете».

Із власних джерел Суспільному стало відомо, що протоколи дійсно склали на начальника управління культури та туризму Чернігівської міськради. Сам Олександр Шевчук це спростовує.

«Я не є організатором святкування Івана Купала, організатором є «Рідний дім». Я ніякі документи не підписував, і ніхто мені нічого не показував, ніякі протоколи. У мене немає жодного документа, я спростовую. І я нічого не підписував».

Чи підходили до нього поліцейські – каже, не пам’ятає, бо зустрічався з багатьма людьми.

Поліцейські склали два протоколи за статтею 44–3 адмінкодексу України - порушення правил карантину щодо людей. Санкція передбачає штраф від 17000 до 34000 гривень для фізичних осіб і від 34000 до 170000 гривень — для посадовців.

Найближчим часом протоколи скерують до суду.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: адмінпротокол, свято, Івана Купала, Горсад

Добавить в:


ЦентрКомплект