Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » У лісі повернули не туди, розділилися. Стемніло...


У лісі повернули не туди, розділилися. Стемніло...

Зранку в понеділок, 29 червня, поїхали велосипедами по лисички 18-річна Юля та 17-річний Олексій Кубраки, брат і сестра. Живуть у Сядриному Корюківського району з опікуном 61-річним Олександром Кукуюком. Раніше жили в Холмах, батьки померли. Олександр Андрійович забрав дітей, він їх рідний дядько. Дружина померла, свої діти вже дорослі. Є онуки. Сім’я непогана.Лисички в Сядриному в цьому сезоні приймають по 100 гривень за кілограм. Тільки почали приймати чорницю, по 50 гривень (а почім приймають під Черніговом, див. за посиланням).

Коли діти довго не поверталися, дядько кинувся їх шукати самостійно. Не вдалося. Почало смеркатися.

— Дзвінок про допомогу до служби ДСНС надійшов близько десятої вечора, — каже співробітниця прес-служби ДСНС України в Чернігівській області Ірина Корінь. — Для проведення пошукових робіт всього залучалось 32 чоловіки, сім машин.

Шукали кількома групами. Була поліція, рятувальники МНС, лісівники місцевого лісгоспу, жителі села.

Мобільний зв’язок в лісі працює дуже погано, а частіше не працює. Люди бачили заблукалих біля Романівської Буди. Питали дорогу на Сядрине.

Відшукали пропажу 30 червня після опівночі.

Брат з сестрою досвідчені грибники, добре знають ліс. А тут, майже як по сюжету трилерів: завернули не туди, а потім ще й розділилися. Поночі блукали окремо.

Льошу знайшли правоохоронці біля села Паростівка. Юля виїхала з лісу аж до райцентру Корюківки, це за 20 кілометрів від Сядриного. Її забрали опів на першу ночі. Брата з сестрою оглянули, привезли додому. Переломів, травм нема.

Олена Гобанова, тижневик «Вісник Ч» №27 (1781), 2 липня 2020 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: пошуки, Сядрини, ліс, діти, «Вісник Ч», Олена Гобанова

Добавить в:


ЦентрКомплект