Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » У Мені мітингують за те, щоб місто стало центром укрупненого району


У Мені мітингують за те, щоб місто стало центром укрупненого району

У Мені 7 липня зранку на центральній площі міста близько 200 людей вийшли на акцію протесту. Вони за те, щоб одним із центрів укрупнених районів стала Мена, а не Корюківка. За словами очільника міста Геннадія Примакова, на першому засіданні підкомітету рішення експертів схилялося на бік Мени, у фінальному ж голосуванні 1 липня практично одностайно проголосували за Корюківку.Меняни та жителі району влаштували мирний мітинг. Дорогу не перекривали. В кінці акції планували написати листа-звернення до голів фракцій у Верховній Раді з вимогою переглянути це питання.

Нагадаємо, спочатку на Чернігівщині мали утворити чотири райони із центрами в Чернігові, Ніжині, Прилуках та Новгороді-Сіверському. Після цього у Мені та Корюківці люди стали збирати підписи.

Зрештою, 22 червня на засіданні підкомітету Верховної Ради з питань адмінтерустрою ухвалили створити на Чернігівщині п’ять районів. Центром одного мали стати Мена або Корюківка.

Що відбувалося в Мені та що думають з цього приводу люди - у прямому ефірі, який Суспільне вело з місця подій.Акція закінчилася за 45 хвилин.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: мітинг, Мена

Добавить в:


ЦентрКомплект