Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » На Чернігівщині проходять випробування модернізованого ударного вертольота Мі-2МСБ
УБП


Home net

На Чернігівщині проходять випробування модернізованого ударного вертольота Мі-2МСБ

Техніку оснащено стрілецьким та ракетним озброєнням


Випробовування вертольота Мі-2МСБ // Міністерство оборони України

Поблизу с. Гончарівське Чернігівської області проводять спеціальні випробування вертольота Мі-2МСБ, оснащеного дослідною системою стрілецького озброєння та серійною системою некерованого ракетного озброєння. Про це повідомляє пресслужба Міноборони.

Згідно з повідомленням, вертоліт оснащено додатковим обладнанням, яке виготовлено ПАТ "Мотор Січ". Мі-2МСБ є українською модернізованою версією багатоцільового вертольота Мі-2.

Як зазначається, Мі-2МСБ, в порівнянні з базовим вертольотом, отримав розширені льотно-технічні характеристики та став економнішим, що значно розширило його бойові можливості та фактично перетворило на легку ударну модифікацію.

Зокрема, це стало можливим внаслідок ремоторизації базового вертольота та оснащення Мі-2МСБ повноцінною системою авіаційного озброєння, що дозволяє Мі-2МСБ виконувати низку завдань на полі бою.

Під час випробувань планують провести необхідну для випробування вертольота кількість польотів, після чого за результатами випробувань фахівці визначать основні льотно-технічні характеристики вертольота та оцінять точність стрільби по наземних цілях.

Джерело: Zik.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Гончарівське, Мі-2МСБ, випробування, вертольот, Міноборони

Добавить в:


ЦентрКомплект