Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Чому не всім працівникам медичної галузі виплачуються оздоровчі
УБП


Home net

Чому не всім працівникам медичної галузі виплачуються оздоровчі

До редакції Сусіди.City звернулися представники медичної галузі Корюківського району. Вони дізналися, що з початку року лікарям і медсестрам, коли ті йдуть у відпустку, виплачуються оздоровчі. А чому ж санітаркам, куховаркам, водіям немає додаткових коштів?Генеральний директор комунального некомерційного підприємства «Корюківська районна центральна лікарня» Сергій Пивовар, пояснив, що за окремими статтями Основ законодавства про охорону здоров’я оздоровчі кошти можуть отримувати лише лікарі та медичні працівники.

Молодших медичних сестер (санітарок) та багатьох інших робітників, що залучені у медичній галузі, в цьому переліку немає. А тому їм можуть виплачуватися лише премії. І то за умови, що є залишки коштів. Поки що таких фінансів нема.


Якщо протягом року з’являться кошти, то й санітарки, робітники, водії та інші працівники преміюватимуться, - Сергій Пивовар.

Колишній голова профкому медичних працівників Михайло Стецко, який обіймав цю посаду майже двадцять років, додав, що у той період і санітарки отримували оздоровчі. Бо тоді діяв інший закон «Про охорону здоров’я».

У його статях у переліку осіб, яким виплачувалися кошти на оздоровлення, був зазначений молодший медперсонал, зокрема санітарки, куховарки, водії, технічні працівники. З прийняттям нового законодавства відбулися зміни, які негативно вплинули на оплату праці молодшого медперсоналу.

Віктор Божок, Сусіди.City

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Сергій Пивовар, оздоровчі

Добавить в:


ЦентрКомплект