Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » «Будут п...ть не нас, колоть чужой глаз. Нам пох... на них»
УБП


Home net

«Будут п...ть не нас, колоть чужой глаз. Нам пох... на них»

Російськомовну пісню з такими словами двоє ічнянських хлопців 15 та 17 років наклали на відео, як вони знущаються над 82-річною жителькою Ічні Надією Пономаренко, і виклали ролик на «Тік-Ток» (сервіс для створення і перегляду коротких відео). Там його 21 червня побачили правоохоронці.Один хлопець поливає щось з великої коричневої пластикової пляшки (певно пиво) і дурнувато посміхається. Другий тицяє старенькій цигарку і кричить: «На, покури коноплі». Бабуся схрещує руки на грудях і відмовляється. Каже, що не курить. Молиться: «Святий Боже, Святий кріпкий, помилуй». Потім інший наступає на стареньку зі свічкою в руках, наче екзорцист виганяти біса. Бабуся відступає і несамовито кричить. Потім лякають її з-за ширми. У неї істерика. А вони регочуть.

Ця історія викликала великий резонанс в Ічні. Стала топ-темою у всіх місцевих інтернет-спільнотах. Люди вимагають якнайсуворішого покарання «для цих покидьків». Саме так їх називають. Адже вони лякали самотню стареньку, яка втратила єдину доньку (онук мешкає в іншому місті). Від віку і від горя у Надії Іванівни стало з головою недобре.


Людей обурює те, що сусіди не допомогли. Не могли ж не чути, як кричить бідна жінка. І не бачити, хто до неї ходить. Кажуть, що знущання тривало чотири місяці. Посміятися над пенсіонеркою приходили і дівчата.

Наразі поліцейські встановили тих двох, що на відео. Це місцеві школярі 10 та 11 класів. У поліції кажуть, вони з благополучних родин. На обліку ніде не перебували. Та як можна назвати благополучними сім’ї, у яких виросли такі нащадки? Які заради розваг і лайків в інтернеті знущаються над хворою бабусею.

Поліція відкрила кримінальне провадження за статтею хуліганство. Хлопцям загрожує до чотирьох років тюрми.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №26 (1780), 25 червня 2020 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Ічня, підлітки, знущання, Надія Пономаренко, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в:


ЦентрКомплект