Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » У Холмах на Корюківщині згорів будинок. Його власниця потрапила в лікарню


Home net

У Холмах на Корюківщині згорів будинок. Його власниця потрапила в лікарню

Від будинку та літньої кухні 45-річної жінки з Холмів після пожежі лишилися тільки стіни. Власниця згорілого житла потрапила до лікарні з гіпертонічним кризом.У середу 24 червня майже о п’ятій ранку на пульт девятої пожежно-рятувальної частини в Корюківці надійшло повідомлення про пожежу у Холмах. На місце пригоди корюківські вогнеборці прибули за 30 хвилин. Локалізували пожежу за 20, а ліквідували повністю о 6 год. 40 хвилин.

Загорання в будинку по вулиці Зарічній, 40 в селищі Холми виникло в літній кухні. Вогонь майже знищив і саму кухню, і житловий будинок. Від будівель лишилися тільки стіни. Пошкоджені або знищені домашні речі й майно.


На місце лиха виїздили рятувальники другого відділення місцевої пожежної служби, перше відділення дев’ятої державної пожежно – рятувально частини з Корюківки.

Щоб ліквідувати загоряння застосували два стволи «Б», 40 метрів 51 міліметрового та 20 метрів рукавів більшого діаметру. Три сусідні житлові будинки та господарчу будівлю вдалося відбити від вогню.

Власницю майже згорілої нерухомості 45-річну Любов з Холмів з гіпертонічним кризом госпіталізували до Корюківської центральної районної лікарні.

Віктор Божок, Сусіди.City

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: пожежа, Холми, Корюківщина

Добавить в:


ЦентрКомплект