• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » У вагітної менянки, в якої виявили COVID-19, чоловік працює в Іспанії


У вагітної менянки, в якої виявили COVID-19, чоловік працює в Іспанії

Як повідомив Сусідам.City генеральний директор Менської центральної районної лікарні Григорій Разнован, 21 червня молода вагітна жінка у супроводі мами звернулася до приймального відділення лікарні. Сказала, що прийшла народжувати, адже строк вагітності – 40 тижнів. У спілкуванні з медичною сестрою, повідомила, що напередодні підвищувалася температура.Жінку оглянув акушер-гінеколог. Ознак початку пологів не було. Після чого вирішили зробити профілактичний рентген легенів.

– Рентгенограма показала однобічну пневмонію. Відповідно до чинних директивних документів та розробленого маршруту пацієнтів, жінку госпіталізували до інфекційного відділення. Того ж дня відібрали матеріали на дослідження ПЛР і направили до обласної клінічної лабораторії, – розповідає Григорій Разнован. – У листку-направленні зазначили, що це аналіз жінки напередодні пологів. Тому не довелося чекати два-три дні, лабораторія спрацювала швидко і вже у понеділок зранку 22 червня повідомили результат, що у жінки виявили COVID.

Вагітна повідомила, що її чоловік працює в Іспанії. Приїжджав у березні. Побув тут деякий час і поїхав.


– Ми говоримо, що інкубаційний період проходить два-три тижнів, але це мало досліджено. Можливо, що в когось він може бути й кілька місяців, – каже гендиректор. – Хоча банально вона могла заразитися чи в супермаркеті, чи з кимось спілкуючись. Зараз це складно з’ясувати.

Після отриманого стресу у жінки появилися ознаки початку пологів. Її направили до Чернігівського міського пологового будинку. Після пологів пацієнтку направлять в іншу лікарню, знову візьмуть тест. Через деякий час зроблять повторне дослідження. Якщо результати двічі підряд будуть негативні – її випишуть.

Григорій Разнован звертається до всіх з проханням дотримуватися умов карантину і берегти себе та рідних.

Gorod.cn.ua за матеріалами Сусіди.City

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Мена, породілля, коронавірус

Добавить в: