Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Зарплату медикам підвищать на 25, 50 та 70% в залежності від категорії


Зарплату медикам підвищать на 25, 50 та 70% в залежності від категорії

Гроші на підвищення зарплат закладені у держбюджеті


Фото: медики (УНІАН)

Медичним працівникам з 1 вересня 2020 року буде підвищено заробітну плату на 25, 50 та 70%. Підвищення зарплат буде залежати від їхньої категорії.

Про це у звернені з нагоди Дня медичного працівника сказав президент Володимир Зеленський.

Президент нагадав, що у цьому році на будівництво приймальних відділень буде витрачено 6,5 млрд грн. Крім того, витрату на медицину збільшені майже на 8 млрд грн, а на 1,2 млрд буде спрямовано на екстрену медичну допомогу.

"А з 1 вересня всім медичним працівникам буде підвищено заробітну плату на 25, 50 та 70 відсотків залежно від їхньої категорії", - сказав Зеленський.

Президент також повідомив, що він підписав указ про відзначення державними нагородами 122 медиків.

Нагадаємо, міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що з 1 вересня 2020 року українським медикам підвищить заробітну плату і на збільшення зарплат можуть розраховувати лікарі, медсестри та санітари.

Як повідомляло РБК-Україна, у квітні 2020 року зарплата у сфері "Охорона здоров’я та надання соціальної допомоги" становила 7 035 гривень, або 67,4% від середньої по економіці.

Джерело: РБК-Україна

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: зарплата, медики, Зеленський

Добавить в:


ЦентрКомплект