Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Пішов з життя видатний тренер з біатлону Олександр Прядко

Радио
Радио

Пішов з життя видатний тренер з біатлону Олександр Прядко

Він все своє життя присвятив спорту.

Людина з великої літери, видатний тренер Олександр Іванович Прядко перші кроки в біатлоні робив ще у далекому 1963 році. Спортсмен виступав за Чернігівську обласну команду фізкультурно-спортивного товариства «Авангард».1973 року Олександр Іванович дає старт біатлону у Прилуках. На той час це була єдина група юнаків-біатлоністів на Чернігівщині.

З 1978 року 8 років поспіль обіймає посаду тренера збірної команду всесоюзного фізкультурно-спортивного товариства «Спартак».


У 1979 році команда юнаків під керівництвом Олександра Прядка виборює перше місце на чемпіонаті Союзу Радянських Соціалістичних Республік.

З 1991 року він тренер Національної збірної вже незалежної України.

Олександр Прядко виховав близько 20 майстрів спорту. А вінцем його тренерської діяльності стала перша олімпійська медаль для незалежної України на 12-х зимових олімпійських іграх в Ліллехаммері, яку завоювала наша землячка Валентина Цербе-Несіна.

Олександр Іванович Прядко до останнього подиху був відданий улюбленій справі. 9 червня 2020 року після тяжкої хвороби перестало битися серце видатного біатлоніста. Олександр Прядко був і залишиться взірцем для своїх учнів, для підростаючого покоління. Пам’ять про людину і тренера з великої літери назавжди залишиться в серцях прилучан.

Сюжет: ТК «Прилуки»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Олександр Прядко, тренер, біатлон, ТК «Прилуки»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект