Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Мотокосу на багажник — і по замовленнях


Home net

Мотокосу на багажник — і по замовленнях

«Скошу траву, (мотокосою) на постійній основі та на замовлення в Мені та районі», — пропозиція від 32-річного менянина Антона Слабченка. Виїзне косіння — його підробіток.— Працюю на ТОВ «Слав Форест» у Корюківці, по-простому, на пилорамі, — пояснює Антон Слабченко. — Приїду з ночі додому треба ж чимось займатися. Ідею запозичив за кордоном, там така послуга популярна.

— У Польщі чи далі?

— До війни в Росії працював, — не приховує чоловік. — Років шість тому і купив собі мотокосу. Одразу розраховував нею заробляти. От тільки туго на Чернігівщині з таким підробітком. Ручна праця має цінитися. 30-40 гривень за сотку. Якщо їду з Мени працювати кудись у район, то затрати на паливо має оплатити замовник. Каже, куди їхати, а я вираховую — сто чи двісті гривень зверху. Працюю, здебільшого, на постійних клієнтів. Цьогоріч далі Величківки замовлень не було (Величківка під самою Меною, можна велосипедом доїхати. — Авт.).

— Автівка ваша багато «їсть»?

— 9-10 літрів на сотню кілометрів, їжджу на «Москвичі».

— Мотокосу на прицепі за «Москвичем» возите?


— Мені пощастило — багажник на даху машини. Там і вожу, як треба.

— Велика в Мені конкуренція?

— Оголошення про таку послугу бачив, а чи багато замовлень, не знаю. Я зі своїми справляюсь. Звичайно, якби в Чернігові, то напарник був би потрібен. А на Мену і мене вистачить.

— Державні, комунальні підприємства користуються вашими послугами?


— У них свої косарі і мотокоси. Ще й конкуренцію можуть мені скласти.

Антон Слабченко говорить, що береться не за всі замовлення, та й вартість робіт варіюється від складності:

— Трава має бути не вища колін. Як вища — то вже трактором треба косити. За в’юшку (зілля, що плететься) також не берусь. На вартість впливає, наскільки розчищена від сторонніх предметів територія, яку треба викосити, усяке ж буває: каміння, цегла валяється, металеві дроти в траві сховані, гілки нерозчищених дерев низько. Усе це псує деталі мотокоси, той же редуктор. А він двісті гривень коштує.

Вікторія Товстоног, тижневик «Вісник Ч» №21 (1775), 21 травня 2020 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: мотокоса, трава, Антон Слабченко, Мена, «Вісник Ч», Вікторія Товстоног

Добавить в:


ЦентрКомплект