Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Подружжя Русінових і їх двоє гостей задихнулися у хаті


Home net

Подружжя Русінових і їх двоє гостей задихнулися у хаті

19 травня у селі Моложава Городнянського району прощалися з загиблими у пожежі односельцями.


Фото: У ДСНС України у Чернігівській області

17 травня о пів на дев’яту вечора загорівся будинок, де мешкали 51-річний Олег Русінов з 48-річною дружиною Іриною. Пожежу побачив Микола Марченко, який живе за декілька дворів. Викликав рятувальників. На виклик приїхали городнянські мнсники та вогнеборці Моложавського лісництва. Загасили повністю о десятій вечора.

Вщент згорів дах, веранда, обгоріли стіни. Уціліла супутникова антена. На згарищі знайшли чотири трупи. 44-річний Володимир Пономаренко сидів у кріслі Ірина Русіновіа лежала лід столом, її чоловік Олег неподалік. 47-річний Сергій Туз, певно намагався вибратись, і загинув біля дверей. Вийти не зміг, горіла вся веранда. Чому не кинулися вибивати вікна з середини — загадка. Можливо випили, задрімали, а коли прокинулася через густий дим, не могли зорієнтуватися.

Ірина була інвалідом (психічне захворювання), погано розмовляла, хода їй давалася важко. Чоловік Олег доглядав її. Син Ірини від першого шлюбу Денис Позняк вже дорослий, має свою родину, живе у Маріуполі. На меншого, Петра Русінова, йому 16, батьки були позбавлені прав. Ним вже п’ять років опікується батькова сестра Лариса Орєхова. Ще по обіді Олег Русінов приносив сестрі траву для корови. А увечері загинув.

Сергій Туз з двійнят, брат Сашко живий. Лишилися мати і сестра. Сергій був одружений, та не склалося. Дітей не мав.

Володимир Пономаренко жив з матір’ю. Жонатим не був. Колись співмешкав з жінкою. Служив в АТО. Якось приїхав у відпустку і назад не повернувся. За ним приїхали, забрали, чи то судили, чи так обійшлося. Повернувся він з Донбасу з пошкодженим кістками. Мав групу, інвалідності.

Поганими загиблих у селі не вважали. Взимку вони в’язали мітли, влітку збирали чорницю та лисички, допомагали односельцям.

Імовірною причиною пожежі рятувальники називають порушення використання електроприладів. Кажуть, начебто чайник на веранді загорівся. Від нього далі полум’я пішло.

* * *

З початку року по області сталося 1594 пожежі, в них загинуло 49 людей, 14 були травмовані.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №21 (1775), 21 травня 2020 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: пожежа, Городнянський район, Олег Русінов, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в:


ЦентрКомплект