Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » На самоізоляції вдома зараз перебувають дев’ять мешканців Корюківщини


Нормовен

На самоізоляції вдома зараз перебувають дев’ять мешканців Корюківщини

На Корюківщині за весь період карантину відбули двотижневу самоізоляцію вдома близько ста осіб. Сусіди.City поцікавились, скільки людей зараз позбавлені права полишати подвір’я власного будинку чи квартиру.За повідомленням поліції, станом на 19 травня, на Корюківщині дев’ять осіб перебувають на самоізоляції вдома. З них – по двоє жителів Корюківки, Бречі, Холмів, а також мешканці Камки, Костючків, Сахутівки.

Політична партія Владислава Атрошенко
Це люди, які нещодавно повернулися в Україну з Америки, Чехії, Польщі, Фінляндії. Заробітчани або ж земляки, які відвідували рідних в інших країнах. Удома у зв’язку з карантином усі вони мусять відбути двотижневу самоізоляцію.

Дотримання умов самоізоляції контролюють працівники поліції. Для цього спеціально створена мобільна група. Цю функцію також виконують дільничні інспектори. Досі жоден з самоізольованих мешканців району не порушував режиму.

Натомість, їхні односельці та сусіди часто безпричинно телефонують до поліції, мовляв, хтось десь бачив самоізольованого, що вештався по вулиці. При перевірці з’ясовується, що інформація – хибна, а поліція тільки даремно витратила час на перевірку чуток.

Наталія Рубей, Сусіди.City

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: самоізоляція, Корюківщина

Добавить в:


ЦентрКомплект