• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Науковці ДНДІ ВС ОВТ відзначили професійне свято День працівників науки


Науковці ДНДІ ВС ОВТ відзначили професійне свято День працівників науки

 

16 травня згідно з Указом Президента України від 14 лютого 1997 року № 145/97 в Україні відзначається професійне свято працівників науки, що покликано вшанувати наукові традиції, досягнення українських вчених й нагадати, що саме наука є основою інтелектуального потенціалу нації та її майбутнього.Особливе місце серед галузей науки посідає воєнна наука, поклик якої наближати перемогу та зберігати життя. Саме з цією метою науковці Державного науково-дослідного інституту випробувань та сертифікації озброєння та військової техніки (ДНДІ ВС ОВТ) виконують завдання з випробувань в інтересах оснащення Збройних Сил України та інших складових сил оборони новітнім озброєнням та військовою технікою. На даний час кадровий потенціал ДНДІ ВС ОВТ, складає більше 200 наукових працівників. За специфікою завдань та результатами діяльності ДНДІ ВС ОВТ є унікальною науковою установою в Україні та об’єктом співпраці для іноземних партнерів.

Цей особливий для воєнних науковців День в ДНДІ відзначили згідно умов карантину.
Під час заходу відбулось нагородження найкращих науковців інституту, з врученням відзнак Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України, Грамот та подяк від воєнно-наукового управління Генерального штабу ЗСУ, Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки, області та міста.

Вітальне слово подяки за плідну працю науковцям інституту висловив Начальник воєнно-наукового управління Генерального штабу ЗСУ Володимир Коваль.

Під час привітань особового складу науковців інституту, Начальник Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки Володимир Башинський зазначив, що наукова діяльність ДНДІ ВС ОВТ проводиться одночасно з відновленням та розвитком матеріально-технічної бази, доукомплектуванням науковими кадрами, освоєнням нових технологій випробувань у тому числі за стандартами НАТО та передових країн світу.

Висловлюємо щирі слова вдячності за невтомну плідну і творчу працю науковцям!

Начальник прес-служби ДНДІ ВС ОВТ старший лейтенант Вікторія Іванова

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: День працівників науки, професійне свято, військові, дослідний інститут

Добавить в:
 
 


Центр Комплект