• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Коропська спортсменка Саша Жук тепер в шипівках з Олімпіади в Ріо


Коропська спортсменка Саша Жук тепер в шипівках з Олімпіади в Ріо

 

Тиждень тому до Коропського відділення «Нової пошти» прийшла посилка від 30-річної спортсменки-легкоатлетки з Чернігова Ольги Бібік. Бандероль для 14-річної Саші Жук, місцевої легкоатлетки. У ній — спортивний одяг, а головне шипівки (спортивне взуття) Ольги Бібік, в яких вона брала участь в Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро (Бразилія).


Саша Жук з бабусею Уляною Петрівною отримали посилку від Ольги Бібік

— Саша займається бігом два з половиною роки, — розповідає про підопічну 53-річний тренер Володимир Лучко. — Дуже наполеглива. Спеціалізується на спринті (біг на 60, 100, 200 метрів). У цьому виді легкої атлетики велика конкуренція. По 180 учасників на обласних змаганнях. Але Саша показує хороші результати. Була навіть на Чемпіонаті України в Сумах. Там звернули увагу на одяг спортсменів — він якісний, спеціальний. Захотілось і нам форму не з коропського базару, а «Найк», «Рібок». Підняв питання у соцмережах про покупку одягу для Олександри. Вона живе з бабусею Уляною Жук (мама дівчинки переїхала в село, де немає школи, Саша лишилася з Уляною Петрівною). Звичайна родина з середнім достатком. А фірмовий спортивний інвентар — дорогий. На 20 тисяч гривень закупив одягу коропський підприємець Володимир Куніцин, возив Сашу в Київ в ТРЦ «Оушен Плаза». Долучилися й інші підприємці. Але справжніх спортивних шипівок в Україні просто нема. Їх треба замовляти з США через столичні фірми, з повною оплатою наперед. І місяць чекати: прийдуть, чи ні (і гроші витрачені намарне). Ольга Бібік запитала, чи не проти, якщо вона вишле свої шипівки. Звісно, ми були не проти, адже їх якість висока, якщо на Олімпійських іграх в них виступають спортсмени. Окрім взуття, Ольга поклала до бандеролі спортивні топи, шорти для бігу. Сказала звертатися, раптом що.

— Розмір шипівок підійшов?


— 39-тий. Сіли ідеально. Ольга Бібік казала, що всі свої рекорди у цьому взутті поставила. Для Саші такі шипівки — ого який стимул!

Вікторія Товстоног, тижневик «Вісник Ч» №16 (1770), 16 квітня 2020 року. Фото з Інтернету

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: взуття, легкоатлетка, шипівки, Саша Жук, Ольга Бібік, «Вісник Ч», Вікторія Товстоног

Добавить в:
 
 


Центр Комплект