• Брухт ДальнобойСервис


А в Токіо — через рік

 

На Олімпійських іграх в Токіо (Японія) цього літа Чернігівщину мали представляти: Олена Костевич (стрільба), Андрій Пономар (велоспорт), Ольга Бібік (легка атлетика). Однак, Олімпійські ігри відклали на рік. А значить, спортсмени не поїдуть влітку 2020-го в Японію. Ширилися розмови, що бокс на Олімпіаді представлятиме чернігівець Данило Жасан.


Олена Костевич

— Жасан, поки, точно ні, — запевнив тренер Данила Андрій Корець. — Він член національної збірної, запасний, перший ліцензійний турнір зупинився на половині шляху. Але до 2021 року, до часу, на який відклали турнір, можливо, ситуація зміниться.

У нас, у боксі, іменні ліцензії.

Іменні ліцензії і в стрільбі. Із Чернігівщини таку ліцензію має Олена Костевич. У легкій атлетиці і велоспорті ліцензії дають не на людину, а на країну.


Наказ міністерства культури, молоді та спорту про склад спортсменів-кандидатів на участь в Олімпійських іграх постійно змінюється і доповнюється. Спортсмени готуються, бо де знаття, хто «вилетить» зі складу наступним? І треба не втратити шанс вскочити у перелік тих, хто підкорюватиме Токіо.


Андрій Пономар


Ольга Бібік

Вікторія Товстоног, тижневик «Вісник Ч» №15 (1769), 9 квітня 2020 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: спорт, Токіо, Олімпійські ігри, «Вісник Ч», Вікторія Товстоног

Добавить в:
 
 


Центр Комплект