• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » По 500 почали виплачувати. А коли чекати 1000 гривень?


Радио

По 500 почали виплачувати. А коли чекати 1000 гривень?

Надбавки до пенсії у розмірі до 500 гривень почав виплачувати Пенсійний фонд із 7 квітня, на виконання постанови Кабінету Міністрів.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: 49 тисяч пенсіонерів Чернігівщини щомісяця отримуватимуть 500 гривень компенсаціїЦей бонус призначений не всім. Тільки людям, що досягли 80-річного віку.

Любов Кисла, начальник Управління застосування Пенсійного законодавства Головного Управління ПФ у Чернігівській області: «Така виплата встановлюється людям, у котрих розмір пенсії не перевищує середній розмір заробітної плати в Україні за 2019 рік, а це 9205 гривень. Якщо пенсіонер досяг віку 80 років після 1 квітня, то ця компенсаційна виплата також буде встановлена, але з дати досягнення 80-річного віку».

Ця ж постанова Кабміну передбачає одноразову виплату в розмірі 1000 гривень. Але її почнуть нараховувати тільки після прийняття Верховною Радою змін до державного бюджету. За планом це має відбутися 9 квітня. Виплата призначена тим українцям, чия пенсія не перевищує 5 тисяч гривень, а також деяким соціально незахищеним категоріям громадян.

Любов Кисла, начальник Управління застосування Пенсійного законодавства Головного Управління ПФ у Чернігівській області: «Ця одноразова грошова допомога буде встановлена одержувачем державної соціальної допомоги особам з інвалідності, дітям-інвалідам. Також одержувачам державної соціальної допомоги особам які не мають права на пенсію та інвалідам, і категоріям одержувачів тимчасової державної соціальної допомоги особам, які досягли пенсійного віку, але не набули права на пенсію».

Врешті-решт стала відома дата наступної індексації пенсій. Замість березня, як планувалося спочатку, їх перерахують на початку травня на 11%.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Пенсійний фонд, доплата, Любов Кисла, 500 гривень, «Новий Чернігів»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект