Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » У розваленому будинку в Мені слідів вибухівки не знайшли


Нормовен

У розваленому будинку в Мені слідів вибухівки не знайшли

Коли бахнуло так, що здригнулося пів Мени, думали, тротил чи якась інша смертоносна суміш. Припущень і чуток ходило багато.— З місця були відібрані матеріали і направлені на експертизу до Чернігівського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС. Слідів вибухівки не знайдено, — запевнила Юлія Ковтун, речниця Головного управління Нацполіції в області.

Двоповерхова споруда з хорошим ремонтом розвалилася і загорілася близько дев’ятої ранку 15 листопада 2019 року. На щастя, в помешканні нікого не було. Хазяйка, 45-річна Людмила Кульшун, поїхала дев’ятого листопада до Польщі, на заробітки. Після вибуху горіло, валив чорний дим. На ліквідацію вогню приїхали 32 мисники, п’ять пожежних машин, кран і два трактори. Аварійно-рятувальні роботи тривали до 16.30. У цей час вся вулиця була без електрики. Відключили.

Після того, як завали трохи розгребли і з Києва приїхала Марина Коваль, донька хазяйки, з’ясувалося, що з будинку зник сейф, де зберігалися чотири тисячі доларів, документи на будинок, золоті сережки, браслет та інші коштовності. Згоріти з усім вмістом залізна скринька не могла.

Напередодні вибуху мешканці вулиці бачили, що у хаті горіло світло, а під двором стояло сіре авто. Хто і чого приїздив, не цікавилися.

Хазяйка перед від’їздом вимкнула газ. Проте газові комунікації відімкнули вже після ліквідації наслідків вибуху. Газівники біля двору розкопували землю і запечатували ввід.

Де саме знаходився епіцентр вибуху і звідки почалося горіння? Вивалилися відразу три стіни. І що саме тоді сталося? Продовжується розслідування двох кримінальних проваджень, відкритих за частиною З етапі 185 (крадіжка, поєднана з проникненням у житло) та статтею 270 (порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки, що заподіяло майнову шкоду).

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №13 (1767), 26 березня 2020 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: вибух, Мена, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в:


ЦентрКомплект