Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » У Холмах на Корюківщині суботній базар блокуватимуть тракторами до кінця карантину


Нормовен

У Холмах на Корюківщині суботній базар блокуватимуть тракторами до кінця карантину

У Холминській ОТГ вдалися до блокування суботнього базару тракторами. Навіщо? - знають Сусіди.Сіту.У Холмах базарний день – субота. Зазвичай цього дня у селище з`їжджаються торгувати підприємці з різних сусідніх районів.

Минулої суботи, 21 березня, холминський ринок вже не працював, – розповів селищний голова Олександр Шевчик. Приїхали тільки підприємці з Семенівки, які не прочитали напередодні відповідне оголошення, розміщене в Інтернеті. І змушені були повернутися додому.

Розблокувати ринок у Холмах обіцяють лише після завершення карантину.

Базарна торгівля у селищі здійснюється на території колишніх складських приміщень Холминського споживчого товариства. Оскільки в`їзд і виїзд з ринку не зачиняються, місцева влада вирішила по суботах блокувати їх тракторами місцевого комунального підприємства.

Це роблять для того, щоб не виникало непорозумінь, якщо хтось надумається поторгувати на базарі. Хоча, сподівається місцева влада, таких бажаючих до кінця карантину не буде.

Наталія Рубей, Сусіди.City

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: базар, карантин, трактор, Корюківщина

Добавить в:


ЦентрКомплект