Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Коронавірус поклав "Основу" на лопатки


Коронавірус поклав "Основу" на лопатки

Зранку 24 березня багато чернігівців, що користуються послугами найбільшого в місті оператора кабельного телебачення та інтернету виявили, що інтернет-зв'язок в них відсутній.

Інформацію про аварійну ситуацію підприємство опублікувало на своїй сторінці у Фейсбук:

Аварійна ситуація

Шановні абоненти!
Близько 9 години ранку стався збій бази обліку абонентів в зв'язку у чим спостерігаються перебої з послугою доступу до мережі Інтернет.
Працівниками проводяться невідкладні оперативні заходи щодо ліквідації причин відсутності послуг та запобігання подібних випадків у майбутньому.
Приносимо вибачення за спричинені незручності.
З повагою,
Кабельний оператор ОСНОВА™


В коментарях під цим дописом представники Основи та їх користувачі пишуть наступне:

Основа Кабельний Оператор В последние дни значительно возрос объём обращений, поэтому обработка может занимать больше времени. Тем не менее, мы прилагаем все усилия для предоставления качественных услуг.


Александр Золотаревский Все по домам,нагрузка огромная...,а Киевстар работает без сбоев,возьмем на заметку,хоть и 19 лет с Основой

светлана андарал Вот вам и дистанционное обучение!

Oksana Polischuck Сообщите хоть примерно как долго это будет. На удалёнке инет все время надо. Поторопитесь, пожалуйста.

Основа Кабельний Оператор Мы уже занимаемся восстановлением, более точно по срокам пока нет возможности сориентировать. Но эта задача для нас наиболее приоритетная, попытаемся её выполнить в самые краткие сроки.

Судячи з повідомлень Інтернету зараз нема в районі Красного мосту, Пухова, 1 Травня та Шевченко.

Цю ситуацію прокоментував місцевий активіст Олександр Гашпар:
Не тільки побутові споживачі, а й усі виконавчі органи Чернігівської міської ради, школи і лікарні залишились без доступу до інтернету, бо всі вони у свій час були підключені у примусовому порядку до провайдера "Основи", аби приносити прибуток бізнесу чернігівського міського голови. І я, хоч і користуюсь інтернетом від "Київстару", але зайти на сайт Чернігівської міської ради чомусь все одно не можу. Це називається, до надзвичайної ситуації - "готові".Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Основа, інтернет, коронавірус

Добавить в:


ЦентрКомплект