Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Марія Мезенцева, нардеп від «Слуги народу», гостювала у бабусі в Семенівці
УБП


Home net

Марія Мезенцева, нардеп від «Слуги народу», гостювала у бабусі в Семенівці

30-річна Марія Мезенцева, депутат Верховної Ради від партії «Слуга народу», минулими вихідними приїздила в райцентр Семенівка до 72-річної Ганни Кекух, бабусі по матері. Після чого виклала в інтернеті фото з бабусею і написала гнівний пост щодо журналістів телеканалу «ZIK»: «Саме через їх діяльність у моєї бабусі протягом трьох днів був високий тиск, транслюється думка, що з бабусею я начебто НЕ спілкуюся. Так от, ми порахували — в 2019 р. вона відвідувала Харків чотири рази, сумарно пробувши там майже три місяці. За місяць з 17.01.2020 по 17.02.2020, я спілкувалася по телефону з бабусею 22 рази. Дай Боже всім так спілкуватися, як ми!»


Марія з бабусею

А почалося все з того, що Марія з трибуни парламенту сказала: «Я також росла у селі. Там живе моя бабуся. Вона чекає відкриття ринку землі». Журналісти телеканалу «ZIK» розшукали бабусю, приїхали до неї і записали інтерв’ю. Ганна Єгорівна на всю Україну чесно розповіла, що їй подобається здавати свою землю в оренду.

Раніше їй за пай платили три тисячі гривень, а за минулий рік дали чотири, і додала своє ставлення щодо продажу землі: «Хоч би зі мною пообщалась. З чим же ми залишимось, якщо продамо землю?» «...Давно-давно вона у мене була. Перекажіть їй, хай частіше приїздить до бабушки». (Кому цікаво, відео є в інтернеті. — Авт.). Вийшов телесюжет, розлетівся інтернетом. Марія відразу приїхала до бабусі.

Про гостини поцікавилася у Ганни Єгорівни, зателефонувала їй.

— Ой, ой, щось знову не так скажу, буде мені, — захвилювалася пенсіонерка.

— Про політику не будемо. Про себе та онучку розкажіть, — заспокоюю.

— Марія донька моєї дочки. Виросла у Харкові. Її мати закінчила фармінститут. Працює в медичному центрі «Здоров’я». Батько мало брав участі у вихованні. Щоліта внучка жила у мене у селі Лосівка Семенівського району. Був там колгосп «Вітчизна», я у ньому працювала касиром. Марія закінчила факультет іноземних мов у Харкові. Потім навчалася у Кентукському університеті в Англії.

Коли у неї є час, бачимося, телефонує вранці та ввечері. Я до них у Харків їжджу. З хазяйства у мене лише курочки. З весни беру і таких, і бройлерів до трьох десятків. Коли у від’їзді, їх зять годує. У мене ж є ще одна дочка.

— Як Марія їде до вас, замовляє бабусині вареники, пиріжки?

— Їй смакує все, що я готую, і борщ, і картопля. Полюбляє рибу, і смажену, і солену.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №8 (1762), 20 лютого 2020 року. Фото зі сторінки Марії Мезенцевої

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Марія Мезенцева, депутат, Верховна Рада, Ганна Кекух, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в:


ЦентрКомплект