У Ніжині обрали бренд міста

Минулого тижня у Ніжинській міській раді визначили розробника бренду та брендбуку міста. Тепер Ніжин упізнаватимуть за спеціально створеним «фірмовим» стилем.З березня по вересень 2019 року у Ніжинраді збирали пропозиції від претендентів на конкурс. До оргкомітету надійшло 23 роботи.

Автори ідей бренду мали пояснити, чому саме пропонують ту чи іншу ідею, як пов’язують її з містом та його особливостями. Роботи подавали з графічним зображенням логотипу та слоганом. Також пакет-пропозиція містив переклад на англійську, кольорові рішення та різноманітні приклади використання логотипу.

Поєднати різні аспекти Ніжина в одному бренді - завдання не з простих. Автори ідей креативили на повну. Хтось вивчив контури міста на картах і побачив у них справжню жар-птицю, інші автори вмістили весь колорит міста Н на огірковому листочку або сприйняли символізм міста через постать Гоголя.

Обрати з-поміж такого різноманіття було складно. але ніжинці все ж зупинили свій вибір на роботі зі слоганом «Ніжин - завжди різний».

Як зазначають автори ідеі-переможця у презентаційному буклеті. Ніжин вражає різноманіттям, тому створювали ай ден-тику міста на основі історичних, геральдичних та архітектурних символів.

На переможця конкурсу чекає обіцяна винагорода у 50 000 гривень. Та спершу він має надати оргкомітету повноцінний бренд та брендбук.

Михайло Ломоносов, «Деснянка» №7 (794) від 13 лютого 2020

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Ніжин, бренд міста, Ломоносов, Деснянка

Добавить в:


ЦентрКомплект