Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Аудитори Чернігівщини протягом січня поточного року забезпечили відшкодування втрат на суму 3,6 млн грн


Аудитори Чернігівщини протягом січня поточного року забезпечили відшкодування втрат на суму 3,6 млн грн

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області впродовж січня 2020 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на загальну суму 3,6 млн грн.Завдяки належному реагуванню об’єктів контролю на рекомендації державних аудиторів відшкодовано втрат, допущених через неефективні управлінські дії та рішення, на 2,2 млн грн, а також упереджено 0,5 млн грн таких втрат.

Правоохоронним органам передано матеріали 4 заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких розпочато 2 досудових розслідувань.


До установ, що допустили порушення бюджетного законодавства, застосовано 3 заходи впливу: 2 ̵ попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства, 1 ̵ зупинення операцій з бюджетними коштами.

За допущені фінансові порушення 13 посадових осіб перевірених об’єктів притягнуто до адміністративної відповідальності.

За результатами заходів державного фінансового контролю керівники підприємств, установ та організацій прийняли 7 управлінських рішень.

Джерело: Урядовий портал

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: аудитори, порушення, фінансові втрати

Добавить в:


ЦентрКомплект