Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Минулого року на Корюківщині народила 15-річна дівчина


Минулого року на Корюківщині народила 15-річна дівчина

Сусіди. City знають, скільки торік на Корюківщині народилося і померло людей та які імена користувалися найбільшою популярністю.У Корюківському районному відділі державної реєстрації актів цивільного стану Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції розповіли, що в 2019 році в Корюківському районі народилося 256 немовлят. Переважна більшість — у місті (251). Троє малюків — у Холмах і двоє — у селах. Хлопчиків з’явилося на світ — 134, дівчаток -122.

Наймолодшій мамі виповнилося лише 15 років, а найстаршій — 43.

Найчастіше дітлахам давали імена Олександр, Микита (Нікіта), Богдан, Вікторія, Софія, Ангеліна, Матвій, Назар, Тимофій, Ілля, Анна, Уляна, Олександра, Олена. А декотрих батьки називали Юліаном, Данієлем, Ренатом, Нікою, Сабіною, Славою, Айсу, Русаліною, Данелією, Талією.


Померли торік 503 мешканців району. У Корюківці — 304, по селах — 108, у Холмах — 91.

Офіційно створили сім’ї 112 пар. У селах зареєстрували 5 шлюбів, у селищі — 2, у Корюківці -105. Три шлюби уклали з іноземцями (Туреччина, Росія, Латвія) і 38 — у рамках пілотного проекту Мінюсту «Шлюб за добу». Відбулося п’ять ювілейних весіль (порцелянове, опалове, бронзове, бірюзове та золоте).

Наймолодшій нареченій виповнилося 17 років, а нареченому — 18. Найстаршій нареченій було 62, а нареченому — 74 роки.

Офіційно розпалися 18 шлюбів, у двох випадках — за рішенням суду. Четверо мешканців вирішили змінити свої ім’я.

Джерело: Сусіди.City

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Корюківщина, народжуваність

Добавить в:


ЦентрКомплект