• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Операція «Акциз-2020»: в гаражі виробляли фальсифіковані алкогольні напої


Операція «Акциз-2020»: в гаражі виробляли фальсифіковані алкогольні напої

 

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Чернігівській області під процесуальним керівництвом прокуратури Чернігівської області припинили діяльність незаконного виробництва небезпечного для здоров’я алкогольного сурогату.

Підпільний цех з виробництва фальсифікованих алкогольних напоїв знаходився в гаражі одного з автокооперативів обласного центру. Організував підпільне виробництво з виготовлення фальсифікованої горілки мешканець Чернігова в орендованому гаражному приміщенні. Виробництво та фасування продукції відбувалось в антисанітарних умовах з спирту невідомого походження та якості.

А реалізацію недоброякісної продукції ділок здійснював через торгівельну мережу, а також за допомогою мережі «Інтернет» та мобільних додатків миттєвих повідомлень.

Завдяки проведеним заходам з незаконного обігу вилучено 1000 літрів спирту та готового до реалізації фальсифікату орієнтовною вартістю 200 тис гривень.
Крім цього були вилучені пластикові ємності з залишками рідини з характерним запахом спирту, шланги, лійки та інша фурнітура.

Наразі тривають слідчі дії, спрямовані на встановлення каналів надходження сировини для виготовлення алкогольного сурогату і всіх осіб, причетних до скоєння даного кримінального злочину.

Gorod.cn.ua за повідомлення податкової міліції

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: фальсифіка, алкоголь, сурогат, податкова міліція

Добавить в:
 
 


Центр Комплект