Голови новоcпечених ОТГ

Наприкінці минулого року, 22 грудня, на Чернігівщині відбулися перші місцеві вибори в п’яти новостворених об’єднаних територіальних громадах. Голів і депутатів обирали в Понорницьку, Талалаївську, Сухополов’янську, Добрянську та Киселівську ОТГ.У середньому явка виборців на дільничних округах склала більш ніж 50%. Та й самі вибори пройшли без особливих порушень. Загалом правоохоронні органи повідомили про п’ять порушень виборчого законодавства. Здебільшого вони стосувалися можливої незаконної агітації.

Так за результатами виборів у Талалаївській громаді, що в Ніжинському районі, перемогу здобув самовисуванець Сергій Гусєв, який працював секретарем Ніжинського міськрайонного суду. Там на посаду голови претендували 5 кандидатів.

У Добрянській громаді, що на Ріпкинщині, переміг сільський голова Нових Яриловичів Володимир Ткаченко. Тут на посаду голови претендували лише четверо кандидатів.

У Киселівській ОТГ, що в Чернігівському районі, переміг Боромиківський сільський голова Володимир Шелупець. Всього зареєструвалися 8 кандидатів.

У Понорницькій ОТГ, що на Коропщині, головою став чинний Понорницький голова Петро Василець.

У Сухополов’янській громаді, що на Прилуччині, на посаду голови ОТГ було зареєстровано рекордну кількість кандидатів навіть для України - аж 31 чоловік. Та переможцем став Денис Росовський, який до цього виконував обов’язки голови Прилуцької райдержадміністрації. До речі, в цій же громаді двоє кандидатів в депутати ОТГ набрали однакову кількість голосів, тому незабаром тут пройдуть ще одні вибори. Дату повторного голосування призначить ЦВК, у бюлетені будуть прізвища двох кандидатів, які набрали однакову кількість голосів.

Марія Пучинець, «Чернігвщина» №2 (767) від 9 січня 2020

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: місцеві вибори, ОТГ, Пучинець, Чернігвщина

Добавить в:


ЦентрКомплект