Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » «Зимовий зорепад Карпат» підкорили бобровичани

«Зимовий зорепад Карпат» підкорили бобровичани

14 грудня в курортному містечку Яремче, що на Івано-Франківщині, відбувся щорічний Всеукраїнський конкурс-фестиваль «Зимовий зорепад Карпат». Придеснянський край представляв зразковий хореографічний колектив «Спалах» з Бобровиці.

Дівчата й хлопці вразили до сліз публіку і журі своїм чуттєвим танком «Мама і я» та отримали перше місце у номінації «Хореографічне мистецтво». За другий танок «Щедрий вечір» талановиті учасники заходу здобули Гран-прі у номінації «Фольк». Хореограф Людмила Моцак за високопрофесійну плідну діяльність і подвижництво в галузі культури і мистецтв нагороджена медаллю «Чарівна сила України». З великими здобутками повернулися щасливі переможці Всеукраїнського конкурсу і залюбки поділилися своїми емоціями з кореспондентом «Чернігівщини».«Це було феєричне, яскраве свято з неповторним закарпатським колоритом, – розповідає хореограф Людмила Моцак. – Учасники з багатьох областей України. Скільки було номерів – складно навіть сказати, бо це різножанровий мистецький фестиваль. Словом, конкуренція достойна. Але нашим завданням було виступити якнайкраще, щоб глядач нас запам’ятав. Я бачила, як присутні в залі витирають сльози, коли мої вихованці виконували танок «Мама і я». Це значить, що ми зуміли донести до нашого глядача ідею. Нас оцінювали заслужені працівники культури, які за своє життя стільки вже всього побачили, але відгуки від них були пречудові».

Окрім кубка, дипломів і медалей, зразковий колектив «Спалах» отримав сертифікат на 320 євро для участі у Міжнародному конкурсі-фестивалі мистецтв «Talents of the world» у Болгарії.«30 листопада на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва NIZHYN DANCE FEST, де головою журі був відомий хореограф Влад Яма, ми також отримали три сертифікати на 1000, 500 і 300 євро на відпочинок у болгарському дитячому творчому таборі «Разом». Тепер ще 320 євро, і також на Болгарію. Мабуть-таки доведеться наважитися на поїздку, – посміхається Людмила. – Єдине, що зупиняє – велика відповідальність за дітей. Адже нас поїде багато. Я сама мама і добре розумію, що все маю тримати під пильним контролем. До речі, дуже вдячна батькам своїх вихованців, бо вони нас підтримують у всьому і часто супроводжують. У нас чудовий колектив і прекрасні стосунки у «трикутнику» хореограф-діти-батьки. Тож це ще одна наша спільна перемога!».


Із Владом Ямою

Сніжана Божок , «Чернігвщина» №51 (764) від 19 грудня 2019

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Бобровиця, спалах, хореографія, зорепад Карпат, досягнення, Людмила Моцак, Божок, Чернігівщина

Добавить в: