• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Тетяна і Сергій Дзюби – лауреати Міжнародної літературної премії імені Марка Твена в США


Талион

Тетяна і Сергій Дзюби – лауреати Міжнародної літературної премії імені Марка Твена в США

 

Міжнародний Арт-центр «KLAS’S ARTS CENTER SAN FRANCISCO» (США, голова журі – Алекс Клас) оголосив наразі лауреатів Міжнародної літературної премії імені Марка Твена. У міжнародному журі цієї почесної нагороди – голова Міжнародного Арт-центру FBG «Pegasus Brücke» Joachim Schmija та його колега Maria Schulwitz із Німеччини.

Всесвітньо відомий американський прозаїк, а також гуморист, сатирик, публіцист і видавець Марк Твен (його справжнє ім’я – Семюель Ленгхорн Клеменс) народився в 1835 р. у Флориді. Найпопулярніші твори – «Пригоди Тома Соєра» та «Пригоди Гекльберрі Фінна». Вільям Фолкнер писав, що він був «першим по-справжньому американським письменником, і всі ми з тих пір – його наступники». А Ернест Хемінгуей наголошував, що «вся сучасна американська література вийшла з однієї книги Марка Твена, яка називається «Пригоди Гекльберрі Фінна».Приємно, що серед нагороджених, знаних письменників із різних країн, є й наші співвітчизники. Отже, цьогорічними лауреатами почесної відзнаки за визначну літературну діяльність стали українці Тетяна і Сергій Дзюби. Премію імені Марка Твена отримали і видатний прозаїк Роллан Сейсенбаєв та поет і науковець Галимкаір Мутанов (Казахстан). Письменниця Олена Ананьєва (Німеччина) відзначена за актуальність роману «Крик Едварда Мунка, або Поцілунок сфінкса», а також за літературознавчу і просвітницьку діяльність.


Щиро вітаємо цьогорічних лауреатів високої міжнародної нагороди!

Нагадаємо, що Тетяна та Сергій Дзюби у 2014 р. успішно видали книгу «Selected Poems» (США, Нью-Йорк; англійською та українською мовами), загальний наклад якої, разом із перевиданнями, тепер становить уже 35 тисяч примірників.

Олег Гончаренко, письменник, перекладач, прес-центр Міжнародної літературно-мистецької Академії України

«Чернігвщина» №50 (763) від 12 грудня 2019

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: письменники, Сергій Дзюба, Тетяна Дзюба, лауреати, премія Марка Твена, Чернігівщина

Добавить в:
 
 


Центр Комплект