Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » До кінця 2019 року до мирної України можуть повернутися більше 70 полонених

До кінця 2019 року до мирної України можуть повернутися більше 70 полонених

Обмін полоненими до новорічних свят. Це чи не найголовніший результат переговорів в Парижі. Подробиці Володимир Зеленський озвучив вночі на прес-конференції для українських журналістів. Розповів, звільнення по формулі «усіх на усіх» не буде. Нині з Путіним вдалося домовитись лише про перший крок – це обмін з так званими ДНР і ЛНР. За словами Президента, на підконтрольну українській владі територію може повернутися понад 70 людей. Якщо конкретніше, Зеленський назвав цифру 72.Щоправда за даними «ТСН», під час мінських переговорів підтвердженими є майже 80 осіб, які мають повернутися додому – в Україну.

За якою саме процедурою відбуватиметься обмін, Президент не уточнив. Лише натякнув, статися це може до 31 грудня.

Нагадаємо, останній обмін з окупованими територіями Донбасу був 2 роки тому і теж напередодні Нового року.

Володимир Зеленський, Президент України: «Це великий крок, тому що 72 людини можуть приїхати додому. Я дуже цього хочу. Мені складно говорити, тому що, ви ж пам’ятаєте, ми моряків повернули, але теж відкладались дати. Тому хочеться до кінця року це зробити».

Сюжет телеканалу «1+1», «ТСН»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: полонені, Володимир Зеленський, переговори, обмін, «1+1», «ТСН»

Добавить в: