Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Багатодітній родині з Корюківщини держава подарувала нетеля за 46 тисяч гривень


Багатодітній родині з Корюківщини держава подарувала нетеля за 46 тисяч гривень

Нетеля під новорічну ялинку отримала родина Людмили Полегенько з Козилівки, у якій виховується п’ятеро дітей. У такий спосіб держава потурбувалася про сільську багатодітну родину. Сусіди. City дізналися, чи просто було отримати такий подарунок?На дарунок за районною програмою «Нетелі багатодітним сім’ям на період 2016-2020 років» у Корюківському районі претендували кілька багатодітних родин, які мають п’ятеро і більше дітей. Ці сім’ї обстежувалися, у них побували фахівці з райдержадміністрації і місцевих рад, старостинських округів. Дивилися, які створені для тварини умови, чи достатньо кормів, чи хороше приміщення для утримання.

У цьому своєрідному конкурсі перемогла родина Полегеньків з Козилівки. У них два добротні утеплені сараї, великі запаси буряків, картоплі, сіна. Це благополучна велика сім’я, у якій виховується п’ятеро дітей.

Володимир ходить до 11 класу, Петро — до дев’ятого, Самуїл — до шостого, Марія — до третього. А найменшенькому Єлісею тільки виповнилося три роки.


Майбутню молочну тварину доставили у район 25 листопада. Потім її перевезли в особисте господарство Полегеньків.

Нетеля було придбано за державні кошти у кращому племінному господарстві, яке діє у місті Мені. Обійшовся він у 46 тисяч гривень.

Родина Полегеньків має селянське господарство, за рахунок якого утримують свою родину. Чоловік і дружина працюють на своїх земельних паях у кілька гектарів. Вирощують картоплю, буряки, корми, які потім реалізують. Тримають також гусей, курей, кроликів, поросят.

Торік нетелі за державною програмою поповнили особисте господарство багатодітної матері Надії Головач з Козилівки. А позаторік — три родини: Наталії Рябової з Воловиків, Марії Тимченко з Бурківки та Віри Напилової з Козилівки.

Віктор Божок, Сусіди. City

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: багатодітна родина, Корюківщина, Людмила Полегенько

Добавить в:


ЦентрКомплект