Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Пішла з життя ортопед-травматолог Валентина Єсипчук


Пішла з життя ортопед-травматолог Валентина Єсипчук

П‘ятого грудня – після виснажливої онкологічної хвороби – пішла з життя відомий лікар ортопед-травматолог Єсипчук Валентина Володимирівна.Це був один із небагатьох фахівців, про яких говорять – лікар від Бога. Вона вилікувала сотні пацієнтів.

Не вистачає слів, щоб передати смуток, який чорним крилом торкнувся нас усіх. Полум’я болю обпікає душу від думки, що Валентини Володимирівни ніколи не буде поряд з нами. Ми не почуємо мудрої поради, не відчуємо надійної підтримки, не побачимо щирого погляду й теплої усмішки. Нестерпний біль і невимовна туга не покидають нас.

Єсипчук Валентина Володимирівна відійшли в небуття, але ми знаємо, що пам’ять про цю чудову людину житиме в наших серцях вічно. Ми щиро сподіваємося, що Господь оселить цю світлу душу там, де спочивають лише праведні. Бо саме такою вона була тут, на Землі.

Вічна і світла пам‘ять!

Колектив Чернігівської міської лікарні №2 низько схиляє голови у скорботі та висловлює співчуття рідним та близьким з приводу невиправної втрати.

⃰ Єсипчук Валентина Володимирівна народилася в 1973 році. Закінчила Українську медичну стоматологічну академію. З 2006 року працювала в Чернігівській міській лікарні №2. Виховувала доньку.

Прес-служба КНП "Чернігівська міська лікарня №2" ЧМР

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Валентина Єсипчук, онкологія, ортопед-травматолог, втрати, міська лікарня №2

Добавить в:


ЦентрКомплект