Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Мистецький проєкт режисера Анастасії Кузик


Мистецький проєкт режисера Анастасії Кузик

6-7 грудня в обласному академічному українському музично-драматичному театрі імені Тараса Шевченка відбудеться прем’єра драматичної історії «Наймичка» за класичним твором Івана Карпенка-Карого.Минулого вівторка цій мистецькій події була присвячена прес-конференція, на якій художній керівник – головний режисер театру, заслужений артист України Андрій Бакіров та режисер Анастасія Кузик розповіли журналістам про роботу над цим спектаклем.

Вистава «Наймичка» – це експериментальний мистецький проєкт випускниці Національного університету театру, кіно і телебачення Анастасії Кузик, володаря гранту Президента України в галузі театрального мистецтва.

…Жила собі дівчина Харитина, мила та гожа, мріяла про кохання і втілювала дівочі чесноти: скромність і побожність… Та марно, тому що бідна сиротина. І тут уже відкриваються безмежні перспективи «падіння у прірву», адже ласі на даровий шмат «дівочої долі» завжди поруч. Зустріч з долею не забарилась, і невдовзі заварилася така каламуть, що «кіношним серіальщикам» і не снилася…

Сотні років нічого не змінили в нашій свідомості. І шевченківці запрошують глядача на «улюблені» граблі людства, де танцюватимуть свій правічний танок Кат і Жертва. Буде надзвичайно гірко, та ми ж люди, нам не звикати до кривди!У виставі, яку автори намагалися поставити сценічно свіжо та нетривіально, а головне – гранично актуально, задіяні артисти: Євген Бондар, Петро Великий, Наталія Гнатенко, Микола Лемешко, Сергій Лефор,. Дмитро Літашов, Діана Лозовська, Ірина Лозовська, Олександр Манастирський, Валерія Марич, Ганна Ярова, Ольга Ярошенко.

Сергій Гайдук, «Деснянка» №49 (784) від 5 грудня 2019

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: прем’єра, драматична історія, «Наймичка», Гайдук, Деснянка

Добавить в:


ЦентрКомплект