Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Чернігівська ОДА зробила пропозицію корпорації «Volkswagen»
УБП


Home net

Чернігівська ОДА зробила пропозицію корпорації «Volkswagen»

Чернігівська облдержадміністрація направила офіційного листа на ім’я Генерального директора компанії «Volkswagen AG» доктора Герберта Діса з пропозиціями розглянути можливість інвестування та розміщення виробничих потужностей на території області.1avvw«Чернігівщина має всі можливості, щоб бути надійним партнером для інвесторів. На території області є вільні земельні ділянки та незадіяні приміщення з облаштованою інфраструктурою», – зазначив голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко.

На думку очільника області зроблена ним пропозиція є взаємовигідною для обох сторін. Особливо з огляду на те, що в області йде процес формування індустріальних парків, зокрема індустріального парку «Менський».

Відтак, компанії «Volkswagen AG» було запропоновано розглянути можливість виступити в якості «якірного» інвестора, спеціалізація якого визначила б основні напрями діяльності новоствореного індустріального парку.

Чернігівщина має усталені традиції виробництва продукції машинобудування, високотехнологічної апаратури космічного призначення, точних вимірювальних та навігаційних пристроїв, датчиків, електроприладів та їх компонентів. Виготовляється сільськогосподарська, будівельна техніка, пожежні машини, обладнання для харчової та деревообробної промисловості.

Святослав Жолудь, «Чернігвщина» №48 (761) від 28 листопада 2019

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Volkswagen AG, інвестиції, Андрій Прокопенко, Індустріальний парк, Жолудь, Чернігівщина

Добавить в:


ЦентрКомплект