Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Батько — на роботу, мати — в Лисичанськ. Хата загорілась, а в ній самі троє дітей


Батько — на роботу, мати — в Лисичанськ. Хата загорілась, а в ній самі троє дітей

15 листопада в Авдіївці Куликівського району згоріла хата. Близько четвертої ранку. Троє діток (5-річний Кирилко, 4-річний Михайлик та однорічний Данилко) були вдома самі. Спали.— Ми з Лисичанська Луганської області, в Авдіївку переїхали у 2015 році, — розповідає мама дітлахів Людмила Чернюк. — Того дня мене в селі не було, поїхала до мами відновлювати документи, які там згоріли під час пожежі (атестат, диплом про закінчення училища). Олександр був на господарстві сам. Працює охоронцем в СФГ «Колос». Якраз була його зміна. Не кидати ж роботу, бо мене дома нема. До малих навідувався. Під час чергового рейду до хати помітив пожежу. Разом з кумом, врятували дітей. Малі надихалися чадного газу, їх забрали у Куликівську ЦРЛ. Зараз уже вдома, ходять до садочка. Попередньо, причина пожежі — замикання.


Людмила говорить, що хата вигоріла повністю, разом з речами і документами. Жити в ній неможливо.

— Тепер тільки в мене є паспорт. У чоловіка нема, діти без свідоцтв про народження, — бідкається погорілиця. — Тимчасово поселились до Олександрового батька, котрий в Авдіївці у приймах. Він сам родом з Чернігівщини, але Сашко з ним не жив, вони з мамою розлучені. Пустили нас, зрозуміло, що не на завжди. Треба думати про своє житло. А де брати гроші? Одягу, дякуючи людям, трохи нанесли, а от хата та в хату... Ми цю, що вигоріла, взяли в кредит на 15 років, більш, ніж за 80 тисяч гривень. За три роки сплатили тисяч 15. Тепер ще маємо доплатити за спалену і купити нову. Одна надія на небайдужих людей. Та, разом з тим, дякую Богу, що з дітьми все добре, навіть не кашляють після диму.

Вікторія Товстоног, тижневик «Вісник Ч» №47 (1749), 21 листопада 2019 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Авдіївка, пожежа, Людмила Чернюк, «Вісник Ч», Вікторія Товстоног

Добавить в:


ЦентрКомплект