Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » «Ідемо в Європу, асфальт всю зиму чорний»


Home net

«Ідемо в Європу, асфальт всю зиму чорний»

Осінь підходить до свого завершення. Снігом замете сьогодні чи завтра — питання відкрите. Чи готові голови громад до боротьби зі снігопадами?— Борзна — приклад для інших громад, — жартома вихваляється Борзнянський міській голова Анатолій Койда. — Маємо 14 одиниць техніки. Прибрати сніг зі 120 кілометрів доріг — роботи на півдня. Перший день після хуртовини — чистимо. На другий — посипаємо, щоб слизько не було (піщано-сольової суміші маємо з запасом на два роки). На третій — грейдером згрібаємо талий сніг. У Європу ідемо, асфальт усю зиму чорний! Ще снігу по прогнозу нема, а у нас уже кілометраж на кожну одиницю техніки розписаний. Більше того, навіть два маленьких тракторці для прибирання тротуарів, а у нас їх 14 кілометрів, маємо. Один тракторець був, прикупили другий, за 400 тисяч гривень. Тож ми до зими готові.

З меншим ентузіазмом, але про своє готовність до заметілей заявляє і голова Куликівської ОТГ Наталія Халімон:


— Дві одиниці техніки селищної ради, дві — на балансі ЖКГ. Розподілені обов’язки по підприємствах-аграрія, які нам дуже допомагають. За кожним закріплена сільська територія, де вони обробляють землю. Піщано-сольова суміш є. Минулої зими було важко, ми були новоствореною ОТГ, мали врегульовувати всі питання. До прийдешньої зими готуємося.

Ще менш оптимістичний Ріпкинський селищний голова Сергій Гарус.

— За Ріпки не хвилююсь, тут справимося, є і суміш для посилки, і дві одиниці техніки на балансі ради, і залучаємо до розчищення від снігу дорожні організації, — перераховує Сергій Володимирович. — А от із селами по району — питання. Усе залежить від того, наскільки сніжною буде зима.

Вікторія Товстоног, тижневик «Вісник Ч» №46 (1748), 14 листопада 2019 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: сніг, снігопади, громада, «Вісник Ч», Вікторія Товстоног

Добавить в:


ЦентрКомплект